План работы ДУА “Міханавіцкая СШ” на зімовыя канікулы 2016/2017н.г.
№
|
Змест работы
|
Дата
|
Адказныя
|
|
- Праца гурткоў, секцый, клубаў
(па асобнаму плану)
|
25.12 -08.01
|
Кіраўнікі гурткоў
|
|
- Праца школьнага аздараўленчага лагера
(па асобнаму плану)
|
25.12 -08.01
|
Адамовіч А.Г.
|
3.
|
- Акцыя "Цуды пад Новы год» (віншаванне дзяцей САП, шматдзетных, інвалідаў; уручэнне сувеніраў, падарункаў)
|
25.12 -08.01
|
Класныя кіраўнікі
5-11 класаў Служба СППС
|
|
- Акцыя «З Новым годам і Калядамі» (віншаванні ветэранаў вайны настаўнікаў пенсіянераў, сацыяльных хворых БСУ)
|
25.12 -08.01
|
Класныя кіраўнікі
5-11 класаў Служба СППС
|
5.
|
- Трэніровачныя гульні па валейболу сярод сборнай каманды а/г Міханавічы
|
25.12 -08.01
|
Настаўнікі
фізкультуры,
Быкаўская Н.А.
|
6.
|
- Трэніровачныя гульні па футболу сярод сборнай каманды а/г
- Міханавічы
|
25.12 -08.01
|
Настаўнікі
фізкультуры,
Лазарчык Б.М.,
Каравай М.В.
|
7.
|
- Тыдзень кнігі (па особнаму плану)
|
25.12 -08.01
|
Школьная бібліятэка
Шарамет Т.І.
|
8.
|
- Турысцка-краязнаўчая і экскурсійная работа
|
25.12 -08.01
|
Класныя кіраўнікі 1-11 кл.
|
|
- Работа школьнага краязнаўчага музея “Гісторыя пасёлка Міханавічы”
(па асобнаму плану)
|
25.12 -08.01
|
Кіраўнік музея
Леўкавец М.М.
|
Расклад работы гурткоў у час зімовых канікул 2016/2017н.г.
№
|
Назва гуртка
|
Дзень заняткаў
|
Час заняткаў
|
Кабінет
|
Кіраўнік гуртка
|
1.
|
Тэатр мод “Натхненне”
|
Аўторак
Субота
|
10.00-12.25
10.00-12.25
|
Каб. абслуг. працы
|
Салахава І.Я.
|
2.
|
Гаспадынька
|
Серада
Субота
|
16.00-18.25
14.00-16.25
|
Каб. абслуг. працы
|
Рашэтнікава А.П.
|
|
Кведкаводства і ладншафтны дызайн
|
Чацвер
Субота
|
16.00-18.25
16.30-19.05
|
Каб. абслуг. працы
|
Рашэтнікава А.П.
|
4.
|
Вязанне кручком (клубочак)
|
Аўторак
Серада
Субота
|
10.00-12.00
10.00-12.00
10.00-12.00
|
Бібліятэка
|
Шарамет Т.І.
|
5.
|
Бісерапляценне
|
Панядзелак
Серада
|
8.30-13.00
8.30-13.00
|
35 каб.
|
Канавалава Н.Ю.
|
6.
|
Праца са скурай
|
Серада
Чацвер
|
13.05-14.25
13.05-14.25
|
35 каб.
|
Канавалава Н.Ю.
|
7.
|
Чараўніца
|
Аўторак
Чацвер
|
8.30-13.25
8.30-13.25
|
35 каб.
|
Канавалава Н.Ю.
|
8.
|
Валейбол
|
Аўторак Чацвер
Пятніца
|
10.00-12.00
10.00-12.00
10.00-12.00
|
Малая зала
|
Быкоўская Н.А.
|
9
|
Баскетбол
|
Аўторак Чацвер
|
10.00-12.00
10.00-12.00
|
Спартыўная зала
|
Собаль.В.У.
|
10.
|
Фальклорная спадчына
|
Серада
Пятніца
|
9.30-13.00
9.30-11.10
|
Гісторыка-краязнаўчы музей
|
Леўкавец М.М.
|
11.
|
Турыстычны гурток
|
Панядзелак
Чацвер
Пятніца
|
9.30-11.10
9.30-11.10
9.30-11.10
|
ГПД
|
Быліна М.І.
|
12.
|
Гука-рэжысерскі
|
Панядзелак
Пятніца
|
11.20-13.00
11.20-13.00
|
Актавая зала
|
Быліна М.І.
|
13.
14.
|
Вакал-соло
Вакал группа
|
Серада
Чацвер
Серада
|
12.00-14.15
16.15-18.30
12.00-15.15
14.30-16.00
|
Актавая зала
|
Горбач Ю.А.
|
15.
|
Настольны тэніс
|
Пятніца
Субота
|
10.30-13.00
10.30-13.00
|
Спартыўная зала
|
Каравай М.В.
|
|
Лепка
Квілінг
|
Панядзелак
Ауторак
|
10.00-12.00
10.00-12.00
|
ГПД
|
Бажкова Л.І.
|
План работы
класных кіраўнікоў з вучнямі
ў час зімовых канікул 2016/2017н.г.
Клас
|
Мерапрыемства
|
Дата
|
Адказны
|
1А
|
Экскурсія у зімовы парк
|
27.12
|
Марозава І.А.
|
1Б
|
Экскурсія у зімовы парк
|
27.12
|
Георгіева Н.М.
|
1В
|
Экскурсія у зімовы парк
|
27.12
|
Сямашка А.М.
|
1Г
|
Экскурсія у зімовы парк
|
27.12
|
Голуб В.П.
|
2А
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
28.12
|
Скапенка Н.І.
|
2Б
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
28.12
|
Папіціч І.П.
|
2В
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх цацак)
|
28.12
|
Алімава К.В.
|
2Г
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
28.12
|
Серакова К.У.
|
3А
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
27.12
|
Даніленка І.А.
|
3Б
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
27.12
|
Сезень В.І.
|
3В
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
27.12
|
Міхаленя Г.А.
|
3Г
|
Майстэрня Дзеда Мароза (выраб навагодніх сувеніраў)
|
28.12
|
Янчы Л.М.
|
4А
|
Вусны часопіс “Адкуль пайшоў Новы Год”; выраб навагодняга плаката
|
28.12
|
Анішчанка А.В.
|
4Б
|
Выраб віншавальнай паштоўкі да навагодняга свята;
Выраб скульптур са снегу. Творчая майстэрня
|
26.12
03.01
|
Пятровіч М.І.
|
4В
|
Забавы каля навагодняй ёлкі
|
28.12
|
Шверына І.Я.
|
4Г
|
Выраб віншавальнай паштоўкі на Новы Год; выраб навагодняга плаката
|
26.12
|
Нікалайчук А.В.
|
5А
|
Паездка ў Лядовы палац
Удзел у навагоднім ранішніку для 3-4 класаў
|
28.12
26.12
|
Паніна В.Ф.
|
5Б
|
Паездка ў кінатэатр
|
27.12
|
Савіч А.М.
|
5В
|
Паездка ў боўлінг
|
04.01
|
Рэц-Мартынава І.П.
|
6А
|
Паездка ў Лядовы палац
|
29.12
|
Мажуль Т.М.
|
6Б
|
Паездка ў Лядовы палац
|
04.01
|
Рэц Л.І.
|
7А
|
Паездка ў кінатэатр
|
27.12
|
Піваварчык О.М.
|
7Б
|
Навагодні баль-маскарад
Паездка ў г. Мінск на каток і кінатэатр “Мір”
|
26.12
04.01
|
Шлопак Г.У.
|
7В
|
Юшчэня Ж.Г.
|
8А
|
Навагодні баль-маскарад
Экскурсія ў святочны Мінск, паездка на каток
Футбол паміж 8 класамі
|
26.12
04.01
29.12
|
Русаковіч Т.І.
|
8Б
|
Навагодні баль-маскарад
Футбол паміж 8 класамі
|
26.12
29.12
|
Круглік Н.М.
|
8В
|
Навагодні баль-маскарад
Футбол паміж 8 класамі
|
26.12
29.12
|
Піліпёнак Т.П.
|
9А
|
Навагодні баль-маскарад
Баскетбол паміж 9 і 10 класамі
|
28.12
27.12
|
Зюбіна Ю.М.
Скрыпко В.С.
Нікіфарава А.С.
|
9Б
|
9В
|
10А
|
Баскетбол паміж 9 і 10 класамі
|
27.12
|
Цімаховіч Т.У.
|
10Б
|
Салахава І.Я.
|
11А
|
Навагодні баль-маскарад
Валейбол паміж 11 “А” і 11 “Б” класамі
|
28.12
04.01
|
Важнік Т.Г
Быкоўская Н.А.
Алімава В.В.
|
11Б
|