Дата
|
Змест работы
|
Месца правядзення
|
Адказныя
|
30.10-06.11
|
Акцыя па зборы макулатуры “Прырода-дом, у якім мы жывём”
|
Міханавіцкая сярэдняя школа
|
Пімашэнка Ю.І., намеснік дырэктара па ВР
|
Наведванне сем'яў навучэнцаў з мэтай кантролю, вывучэння жыллёва-бытавых умоў, абследавання па пажарнай бяспецы
|
аг.Міханавічы
|
Класныя кіраўнікі
|
Праца аб'яднанняў па інтарэсах
|
Па асобнаму графіку
|
Педагогі дадатковай адукацыі
|
Акцыя “Чысціня вакол нас”
|
На пряцягу канікул
|
Класныя кіраўнікі
|
Правядзенне мерапрыемстваў ў межах прафілактычнай акцыі “Бяспечныя канікулы”
- Рэйд “Флікер”
- Дыстанцыйны ўрок па прафілактыцы дзіцячага траўматызму “Бяспечная дарога”
|
На пряцягу канікул
|
Класныя кіраўнікі
|
30.10-06.11
|
Анлайн-акцыя “Канікулы разам”
- Чэлендж “Я ў трэндзе”
- Марафон “Я к вам пішу”
- Марафон “Я паэтам быць хачу”
- Флэшмоб У здаровым целе – здаровы дух”
- Кніжная вечарына анлайн
|
На пряцягу канікул
|
Фамічова Ж.У., педагог-арганізатар
|
Правядзенне фізкультурна-аздараўленчых, спартыўных і выхаваўча-культурных мерапрыемстваў
|
30.10
|
Гульня “Дзе? Што? Чаму?
Музейны занятак “Таямніцы школьнага музея”
Музейны занятак “Пра што расказваюць музейныя прадметы”
|
11.00-11.00
12.00-13.00
13.00-14.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М.,
|
Лэпбук “Наш клас”
|
10.00-11.00
|
Спартыўная зала
|
Зюбіна Ю.М.
|
Гульня – падарожжа “Сцяжынкі роднага краю”
|
10.00-11.00
|
21 каб.
|
Мажуль Т.М.
|
Паказ відэаролікаў “Прафілактыка шкодных звычак”
|
10.00-11.00
|
25 каб.
|
Савіч А.М.
|
“Восеньскія фантазіі”
|
10.00-11.00
|
16 каб.
|
Серакова К.У.
|
Распрацоўка лэпбука “Правілы дарожнага руху”
|
10.00-11.00
|
17 каб.
|
Прыстром Ю.В.
|
31.10
|
Прафілактычны занятак "Я за здаровы лад жыцця!"
|
10.30-11.30
|
16 каб.
|
Алімава К.А.
|
конкурс малюнкаў "Па старонках беларускіх казак пра жывёл"
|
10.30-11.30
|
17 каб.
|
Лявіцкая А.Г.
|
Анлайн-віктарына у сацыяльнай сетцы Instagram “Хачу ўсё ведаць!”
|
На працягу дня
|
@school_mihani
|
Фамічова Ж.У., педагог-арганізатар
|
Квэст-гульня “Па странках кніг”
|
10.00-11.00
|
34 каб.
|
Нікіфарава А.С.
|
Завочнае падарожжа па спецыяльных навучальных установах
|
10.00-12.00
|
23 каб.
|
Алімава В.В.
|
Восеньская аплікацыя
|
10.00-11.00
|
18 каб.
|
Папіціч І.П.
|
01.11
|
Конкурс малюнкаў “Яркая восень”
|
10.00
|
музей
|
Фамічова Ж.У., педагог-арганізатар
|
Завочнае падарожжа “Мой родны кут, як ты мне мілы”
|
10.00
|
14 каб.
|
Савіч А.М.
|
Творчая майстэрня (выраб аплікацый з прыроднага матэрыялу)
|
10.00-11.00
|
16 каб.
|
Анішчанка А.В.
|
Край мой “Міншчына”. Музейны занятак.
|
15.00-16.00
|
музей
|
Салахава І.Я.
|
Выраб падзелак с прыроднага матэрыялу “Вяселыя чалавечкі”
|
10.00-11.00
|
13 каб.
|
Пятровіч М.І.
|
Экскурсія ў музей Торта
|
10.00-16.00
|
г.Мінск
|
Георгіева Н.М.
|
Экскурсія ў музей Торта
|
10.00-16.00
|
г.Мінск
|
Сямашка А.М.
|
02.11.
|
Гульня-віктарына “Таямніцы роднай мовы”
|
9.00-10.00
|
17 каб.
|
Марозава І.А.
|
Гутарка “Здароўя-шлях да поспеху”
|
9.00-10.00
|
38 каб.
|
Юшчэня Ж.Г.
|
Музейны занятак “Край мой Міншчына”
|
15.00-16.00
|
музей
|
Нагорная Л.В.
|
Конкурс малюнкаў “Па старонках беларускіх казак”
|
10.00-11.00
|
18 каб.
|
Сяргейчык А.М.
|
03.11.
|
Экскурсія “Мінск-сталіца маей Радзімы”
|
11.00
|
г.Мінск
|
Папкоў В.П.
|
Беларускія народныя гульні
|
10.00-11.00
|
ГПД
|
Янчы Л.М.
|
Экскурсія па Мінску з наведваннем кінатэатра “Цэнтральны”
|
10.00-18.00
|
г.Мінск
|
Нікалайчук А.В.
|
Сустрэча акцябрат ГА “БРПА” для ўдзелу ў конкурсе
|
10.00
|
18 каб.
|
Фамічова Ж.У., педагог-арганізатар
|
Завочнае падарожжа “Беларусь мая сінявокая”
|
10.00
|
32 каб.
|
Рэц Мартынава І.П.
Рэц Л.І.
|
Завочнае падарожжа па спецыяльных навучальных установах
|
11.00-13.00
|
Кабінет працоўнага навучання
|
Салахава І.Я.
|
04.11.
|
Экскурсія ў Нацыянальны гістарычны музей
|
10.00
|
г.Мінск
|
Круглік Н.М.
|
Экскурсія “Мінск-сталіца маей Радзімы”
|
11.00
|
г.Мінск
|
Папкоў В.П.
|
Этнаграфічны комплекс “Млын”
|
10.00
|
Заслаўе
|
Некраш Ю.І.
Нікіфарава А.С.
|
6.11
|
Віктарына па правілах дарожнага руху
|
10.00-11.00
|
21 каб.
|
Гузняк В.П.
|
Віктарына па правілах дарожнага руху
|
10.00-11.00
|
22 каб.
|
Шамшорык В.М.
|
Эстафета меркаванняў “Чым жывеш, Беларусь?”
|
10.00-11.00
|
32каб.
|
Важнік Т.Г.
|
Планетарый г.Мінск
|
10.00-11.00
|
Мінск
|
Алімава В.В.
|