План выхаваўчых мерапрыемстваў
на вясновых канікулах 27.03-1.04
Дата
правядзення
|
Клас
|
Мерапрыемства
|
Месца правядзення
|
Час
|
Адказныя
|
27.03
|
VIII “В”
|
Прагляд выхаваучага фильма « Шкодныя звычки»
|
каб.21
|
10.00-11. 00
|
Гузняк А.П.
|
II “А”
II “В”
|
Прагляд мультыплікацыйных фільмаў
|
каб.16
|
10.00
|
Анішчанка А.В.
|
VI “А”
VI “Б”
VI “В”
|
экскурсія ў Заслаўе і завод керамічных вырабаў у Радашковічах.
|
Заслаўе
|
10.00
|
Юшчэня Ж.Г.,
Мацкевіч А.М.,
Круглік Н.М.
|
IV “А”
IV “Б”
|
Вясёлыя старты.
|
стадыен
|
10.00-11.00
|
Скапенка Н.І.,
Папіціч І.П.,
|
III “Б”
|
Экскурсія - назіранне "Вясна прыйшла і ўсе ёй рады"
|
каб.14
|
12.00
|
Георгіева Н.М.
|
XI
|
Круглы стол "Сучасныя прафесіі" (па прафарыентацыi)
|
каб. 29
|
9.15-10.00
|
Каранько І.С.
|
28.03
|
V“А”
|
"У прыроды есць сябры - гэта я и ты"
|
каб.24
|
10.00-11.00
|
Рэц-Мартынава І.П.
|
I “А”
|
Прафілактычны занятак "Я за здаровы лад жыцця!"
|
каб.16
|
10.00
|
Алімава В.В.,
|
IX “А”
|
Вікторина "Свая игра"
|
каб.26
|
10.00-11.00
|
Ляшкевіч І.К.
|
III “В”
|
Вусны часопіс "Беражы здароўе змоладу"
|
каб.15
|
10.00
|
Сямашка А.М.
|
II “Б”
|
Прагулка-назіранне "Абуджэнне прыроды"
|
аг. Міханавічы.
|
10.00-11.00
|
Пятровіч М.І.
|
V“Г”
|
Прагляд відэаролікаў аб шкодзе курэння.
|
каб.35
|
10.00-11.00
|
Савіч А.М.
|
III “А”
III “Б”
III “В”
III “Г”
|
" Спартландыя запрашае"
|
спартыўная зала
|
11.00
|
Юха В.М.
|
29.03
|
IX “Б”
|
Экскурсiя у музей мiнiяцюр, г. Мiнск.
|
г. Мiнск.
|
10.00
|
Цімаховіч Т.У.
|
VII “А”
|
Прагляд відэароліка "Бяспека сеткавых зносін"
|
каб.38
|
10.00
|
Гуцава І.М.
|
III “Б”
|
КВЗ "Вясенні калейдаскоп"
|
каб.18
|
10.00-11.00
|
Сяргейчык А.М.
|
VII “Б”
|
Прагляд кінафільма "Салдацік"
|
каб.37
|
10.00-11.00
|
Глуская А.Л.
|
VIII “А”
VIII “Б”
VIII “В”
VIII “Г”
|
Інтэлектуальная гульня
|
Актавая зала
|
10.00-11.00
|
Батькоў А.А.
Фамічова Ж.У.
|
30.03.
|
III “Б”
|
Конкурс малюнкаў"Мы чакаем вясну"
|
каб.18
|
10.00-11.00
|
Георгіева Н.М.
|
VII “Г”
|
Экскурсія у “Дом кіно”прогляд фільма
|
каб.16
|
10.00-11.00
|
Канавалава Н.Ю
|
I “Г”
|
Экскурсія у Мінскі заапарк
|
Мінск
|
10.00
|
Янчы Л.М.
|
I “Б”
|
конкурс малюнкау "Вясна прыйшла".
|
каб.17
|
10.00-11.00
|
Лавіцкая А.Г.
|
VIII “А”
|
Экалагічныя праблемы сучаснасці.
|
каб.35
|
10.00
|
Туміловіч І.Р.
|
31.03
|
V“Б”
V“В”
|
Падарожжа па гістарычных мясцінах Мінска
|
Мінск
|
10.00
|
Зюбіна Ю.М.
|
VIII “Б”
|
"Вiртуальны тур па Лiнii Сталiна"
|
каб.25
|
10.00-11.00
|
Шлопак Г.У.
|
IX “В”
|
Экскурсия па вуліцах Беларускай сталіцы
|
Мінск
|
11.00
|
Папкоў В.П.
|
01.04
|
|
Педагагічны семінар г.Полацк
|
г.Полацк
|
|
|
Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах
на вясновых канікулах 27.03-01.04
Дзень нядзелі
|
Назва аб’яднання па інтарэсах
|
Кіраўнік
|
Час правядзення
|
Месца правядзення
|
Панядзелак
27.03
|
Юныя турысты 1гр
|
Леўкавец М.М.
|
14.00-15.00
|
Музей
|
Студыя эстраднага вакала “Алые паруса”
|
Горбач Ю.А.
|
12.00-19.00
|
Актавая зала
|
Валейбол
|
Быкоўская Н.А.
|
11.00-12.30
|
Спартыўная зала
|
Палітра -3 гр.
|
Нагорная Л.В.
|
9.00-10.40
|
Каб. абслуг.працы
|
Юны журналіст
|
Курэйчык Г.В.
|
13.00-13.45
|
Бібліятэка
|
Мастак-афарміцель
|
Нагорная Л.В.
|
10.50-13.25
|
Каб. абслуг.працы
|
Аўторак
28.03
|
Гукарэжысура
|
Ародзь А.А.
|
11.00-17.00
|
Актавая зала
|
Хуткае чытанне
|
Курэйчык Г.В.
|
12.00-14.00
|
Бібліятэка
|
Юныя турысты 2гр
|
Леўкавец М.М.
|
14.00-15.00
|
Музей
|
Студыя эстраднага вакала “Алые паруса”
|
Горбач Ю.А.
|
12.00-19.00
|
Актавая зала
|
Палітра -2 гр.
|
Нагорная Л.В.
|
9.00-10.40
|
Каб. абслуг.працы
|
Палітра -1гр
|
Нагорная Л.В.
|
10.00-13.25
|
Каб. абслуг.працы
|
Scratch
|
Пімашэнка Д.Ю.
|
9.00-12.00
|
21 каб.
|
Серада
29.03
|
Юныя турысты 1 гр
|
Леўкавец М.М.
|
14.00-15.00
|
Музей
|
Атласная стужка
|
Канавалава Н.Ю.
|
10.40-11.45
|
35а каб.
|
Палітра -3 гр.
|
Нагорная Л.В.
|
9.00-10.40
|
Каб. абслуг.працы
|
Мастак-афарміцель
|
Нагорная Л.В.
|
10.50-13.25
|
Каб. абслуг.працы
|
Юны журналіст
|
Курэйчык Г.В.
|
14.00-15.00
|
Бібліятэка
|
Бісерапляценне
|
Канавалава Н.Ю.
|
9.00-10.35
|
35а каб.
|
Маленькія чараўнікі 1гр
|
Цімафеева А.К.
|
9.00-11.00
|
110 каб.
|
Маленькія чараўнікі 2гр
|
Цімафеева А.К.
|
11.00-12.00
|
110 каб.
|
Scratch
|
Пімашэнка Д.Ю.
|
9.00-12.00
|
21 каб.
|
Чацвер
30.03
|
Творчая майстэрня
|
Стрыжкіна А.У.
|
10.00-11.00
|
ГПД
|
Валейбол
|
Быкоўская Н.А.
|
11.00-12.30
|
Спартыўная зала
|
Хуткае чытанне
|
Курэйчык Г.В.
|
12.00-14.00
|
Бібліятэка
|
Палітра - 2 гр.
|
Нагорная Л.В.
|
9.00-10.40
|
Каб. абслуг.працы
|
Мастак-афарміцель
|
Нагорная Л.В.
|
10.50-13.25
|
Каб. абслуг.працы
|
Пятніца
31.03
|
Атласная стужка
|
Канавалава Н.Ю.
|
10.40-11.45
|
35а каб.
|
Студыя эстраднага вакала “Алые паруса”
|
Горбач Ю.А.
|
12.00-18.30
|
Актавая зала
|
Гукарэжысура
|
Ародзь А.А.
|
11.00-17.00
|
Актавая зала
|
Юны журналіст
|
Курэйчык Г.В.
|
16.00-17.00
|
Бібліятэка
|
Бісерапляценне
|
Канавалава Н.Ю.
|
9.00-10.35
|
35а каб.
|
Маленькія чараўнікі 1гр
|
Цімафеева А.К.
|
9.00-11.00
|
110 каб.
|
Маленькія чараўнікі 2гр
|
Цімафеева А.К.
|
11.00-12.00
|
110 каб.
|
Заўвага: расклад заняткаў можа мяняцца ў сувязі з выездам на аздараўленне, выездам кіраўніка на курсы павышэння кваліфікацыі, па лісце непрацаздольнасці, сацыяльным адпачынкам.