Дата
правядзення
|
Клас
|
Мерапрыемства
|
Месца правядзення
|
Час
|
Адказныя
|
26.12
|
I“А”
I “Б”
I“В”
I “Г”
|
"Навагоднi ранiшнiк"
|
Актавая зала
|
10.00-11.00
|
Алімава К.А.,
Лявіцкая А.Г.,
Мароз Г.М.,
Янчы Л.М.,
Леўкавец М.М.
Фамічова Ж.У.
|
IX “Г”
|
Музейны занятак "Край мой, Міншчына!"
|
музей
|
10.00-11.00
|
Салахава І.Е.,
Леўкавец М.М..
|
II “А”
II “Б”
II “В”
II “Г”
|
"Навагоднi ранiшнiк"
|
Актавая зала
|
10.00-11.00
|
Фамічова Ж.У
.,кл. кіраўнікі.
|
27.12.
|
II “А”
|
Віктарына " Бяспечныя канікулы"
|
каб.11
|
10.00-11.00
|
Нікалайчук А.В..
|
III “А”
III “Б”
III “В”
III “Г”
|
"Навагоднi ранiшнiк"
|
Актавая зала
|
10.00-11.00
|
Фамічова Ж.У
.,кл. кіраўнікі.
|
VII - VIII
|
Спартыўнае мерапрыемства”спаборніцтва па валейболу”
|
Спартыўная зала
|
10.00-13.00
|
Быкоўская Н.А.,кл. кіраўнікі.
|
IX “Б”
|
Навагодняя віктарына “Інтэлектуальная мазаіка”
|
каб 211
|
10.00-11.00
|
Ляшкевіч І.К.
|
|
гульня-віктарына "Навагодні перапалох" - 5 "Г" клас.
|
каб 211
|
10.00-11.00
|
|
28.12.
|
IIВ
|
"Творчая майстэрня" (выраб аплікацыі)
|
каб 17
|
10.00-11.00
|
Анішчанка А.В.
|
X “Б”
|
Онлайн падарожжа "Святкаванне новага года у розных краинах свету"
|
каб 24
|
10.00
|
Алімава В.В.
|
IIIБ
|
Навагодняя віктарына "Новы год у розных краінах”
|
каб 15
|
10.00-11.00
|
Георгіева Н.М.
|
IБ
|
Мультсеанс" Дванаццаць месяцау".
|
каб.17
|
10.00-11.00
|
Лявіцкая А.Г.
|
IА
|
"Творчая майстэрня Дзеда Мароза"
|
Каб 15
|
10.00-11.00
|
Алімава К.А.,
|
VI “Б”
|
Ранішнік " А ў нас Новы год! ".
|
каб. 38
|
11.00
|
Юшчэня Ж.Г.
|
IX“В”
|
"Разнастайнасць прафесій у свеце”
|
каб. 33
|
10.00-11.00
|
Папкоў В.П.
|
II “Б”
|
КТС "Ёлачныя цацкі сваімі рукамі";
|
каб .14
|
10.00-11.00
|
Пятровіч М.І
|
IX- XI
|
Спартыўнае мерапрыемства”спаборніцтва па валейболу”
|
Спартыўная зала
|
10.00-13.00
|
Быкоўская Н.А.,кл. кіраўнікі.
|
|
III “Г”
|
КВЗ Зiмовыя цуды
|
Каб 15
|
10.00-11.00
|
Сяргейчык А.М.
|
29.12.
|
VIII “Б”
|
Вiктарына "Разам з Новым годам крочым па планеце "
|
25 каб
|
10.00-11.00
|
Шлопак Г.У.
|
X “Б”
|
Экскурсія ў нацыянальную бібліятэку
|
Мінск
|
10.00
|
Алімава В.В.
|
VII “Г”
|
Экскурсiя у нацыянальны гiстарычны музей
|
Мінск
|
10.00
|
Шамшорык В.М.
|
30.12.
|
IX “А”
IX “Б”
IX “В”
IX “Г”
|
Гістарычная віктарына. Тэма “Буйныя бітвы Вялікай Айчыннай вайны”
|
Актавая зала
|
10.00-11.00
|
Бацькоў А.А.
|
VI “А”
VI “Б”
VI “В”
VI “Г”
|
Спартыўнае мерапрыемства”спаборніцтва па валейболу”
|
Спартыўная зала
|
10.00-13.00
|
Быкоўская Н.А.,кл. кіраўнікі.
|
VIВ
|
Экскурсія ў архітэктурны музей"Страна Мини"
|
Мінск
|
11.00-16.00
|
Круглік Н.М.
|
II “А”
|
Малюем зімку. Нетрадыцыйная тэхніка малявання
|
каб 14
|
10.00-11.00
|
Нікалайчук А.В.
|
03.01.
|
VIII “А”
VIII “Б”
VIII “В”
VIII “Г”
|
Спартыўнае мерапрыемства”спаборніцтва па валейболу”
|
Спартыўная зала
|
10.00-13.00
|
Быкоўская Н.А.,кл. кіраўнікі.
|
IIIБ
|
Гульні на свежым паветры"Зімовыя забавы"
|
18 каб.
|
10.00-11.00
|
Георгіева Н.А .
|
4.01
|
II “А”
|
Поле цудаў" Жывёлы нашых лясоў"
|
каб.11
|
10.00-11.00
|
Нікалайчук А.В.
|
IIВ
|
конкурс малюнкаў "Вельмі рады мы зіме"
|
каб 17
|
10.00-11.00
|
Анішчанка А.В.
|
X “А”
|
Калейдоскоп прафесий.
|
Каб 23
|
10.00-11.00
|
Алімава В.В.
|
II “Б”
|
Зімовыя забавы.
|
каб .14
|
10.00-11.00
|
Пятровіч М.І
|
V“А”
V “Б”
V “В”
V “Г”
|
Спартыўнае мерапрыемства”спаборніцтва па піянерболу”
|
Спартыўная зала
|
10.00-13.00
|
Быкоўская Н.А.,кл. кіраўнікі.
|
5.01
|
I “Б”
|
Зiмовыя забавы. Спаборництвы саначнiкаў.
|
каб 15
|
10.00-11.00
|
Лявіцкая А.Г.
|
VIII “Б”
|
Гульнявая праграма "Сустрэча у музеi напярэдаднi Ражства "
|
25 каб
|
10.00-11.00
|
Шлопак Г.У.
|
VIII “В”
|
Экскурсія
|
Мінск
|
10 00
|
Гузняк А.П.
|
6.01
|
IX “Г”
|
калядныя пасядзелкі
|
25 каб
|
10.00-11.00
|
Салахава І.Е.
|
V“А”
V “Б”
V “В”
V “Г”
|
Зімовыя забавы.
|
Спартыўная зала
|
10.00-13.00
|
Фамічова Ж.У.,кл. кіраўнікі.
|