Дата
|
Змест работы
|
Час
|
Месца правядзення
|
Адказныя
|
27.12.-30.12.
|
Правядзенне навагодніх ранішнікаў
|
Па класах
|
Класныя кіраўнікі
|
29.12., 30.12.
|
Касцюміраванная гульня “Навагодні карагод”
|
Актавая зала
|
Пімашэнка Ю.І., намеснік дырэктара па ВР
|
27.12 - 30.12., 03.01- 04.01.
|
Дзейнасць аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем “Юны блогер”
|
школа
|
Вайцяховіч А.І., дырэктар лагера
|
28.12.
|
Удзел у раённым навагоднім свяце для дзяцей з апякунскіх сем’яў, удзельнікаў конкурсаў, алімпіяд
|
аг.Сеніца
|
Вайцяховіч А.І., дырэктар лагера
|
03.01.-06.01.
|
Акцыя “З новым годам”
(віншаванне ветэранаў педагагічнай працы)
|
аг.Міханавічы
|
Салахава І.Я., старшыня прафсаюзнага камітэта, Лавіцкая К.В., педагог-арганізатар
|
27.12.-06.01.
|
Акцыя “Бяспечныя канікулы - на карысць!”
|
школа
|
Намеснік дырэктара па ВР
|
27.12.-06.01.
|
Акцыя “Цуды на Каляды”
|
аг.Міханавічы
|
Лавіцкая К.В., педагог-арганізатар
|
27.12-06.01
|
Заняткі ў аб'яднаннях па інтарэсах
|
згодна з графікам працы
|
школа
|
Педагогі дадатковай адукацыі
|
Індывідуальныя кансультацыі па пытаннях навучання і выхавання вучняў
|
Па запыту
|
школа
|
Служба СППС
|
Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў
|
згодна з графікам працы
|
школа
|
Настаўнікі-прадметнікі
|
Наведванне сем'яў вучняў з мэтай вывучэння асаблівасцяў сямейнага выхавання
|
згодна з планам
|
Класныя кіраўнікі
|
Правядзенне фізкультурна-аздараўленчых і выхаваўча-культурных мерапрыемстваў
|
27.12.
|
Паездка у Тэатр юнага гледача “Ключы ад халоднага сэрца”
|
12.00
|
г.Мінск
|
Георгіева Н.Н., Сямашка А.М.
|
Удзел у навагодняй праграмедля дзяцей на свежым паветры "Навагодні перапалох" у Станькава Цэнтры экатурызму
|
10.00
|
Станькава
|
Сяргейчык А.М., Скапенка Н.І.
|
Спартыўныя гульня “Піянербол” паміж 5-мі класамі
|
10.00
|
Спарт. зала
|
Собаль В.У., кл.кіраўнікі
|
Кіналекторый “З гісторыі Новага года”
|
10.00
|
27 каб.
|
Гуцава І.М.
|
Мерапрыемства “Тайны Санта”
|
10.00
|
25 каб.,
36 каб.
|
Шлопак Г.У., Шамшорык В.М.
|
Майстэрня Дзеда Мароза. Выраб цацак для елкі”
|
10.00
|
7 гр.
|
Шверына І.М.
|
Прагляд выхаваўчага фільма па ЗЛЖ
|
10.00
|
29 каб.
|
Каранько І.С.
|
Практычны занятак “Майстэрня Дзеда Мароза”
|
10.00
|
31 каб.
|
Рэц Л.І.
|
28.12.
|
Экскурсійная паездка “Мінск навагодні” – “Навагоднія прыгоды”
|
10.00
|
г.Мінск
|
Папіціч І.П., Серакова К.У.
|
Майстэрня Дзеда Мароза. Выраб елачных цацак
|
10.00
|
каб.11
|
Анішчанка А.В.
|
Святкаванне Новага года
|
10.00
|
27 каб.
|
Папко Н.М.
|
Навагодні ранішнік “Мы чакаем цуда”
|
11.00
|
34 каб.
|
Нікіфарава А.С.
|
Віктарына “Як добра, што кожны год да нас прыходзіць Новы год”
|
11.00
|
МРЦБ
|
Туміловіч І.Р.
|
Прагляд выхаваўчага фільма “Дрэнныя звычкі 21 ст”
|
10.00
|
каб.28
|
Цімаховіч Т.У., Папкоў В.П.
|
29.12.
|
Майстэрня Дзеда Мароза. Выраб елачных цацак
|
10.00
|
ГПД
|
Нікалайчук А.В.
|
Экскурсійная паездка ў Музей елачных цацак.
|
11.00
|
г.Мінск
|
Пятровіч М.І.
|
Гульневая праграма “Сустрэча напярэдадні Ражства”
|
10.00
12.00
13.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Салахава І.Я., Нікіфарава А.С.,
Скрыпка В.С.
|
Навагодняе свята “Навагодні бум”
|
11.00
|
ГПД
|
Янчы Л.Н.
|
Прагляд выхаваўчага фільма па ЗЛЖ
|
10.00
|
211
|
Ляшкевіч І.К.
|
Экскурсія ў Нацыянальны мастацкі музей
|
11.00
|
г.Мінск
|
Алімава В.В.
|
Сілавая падрыхтоўка сярод 6 класаў
|
12.00
|
Спарт. зала
|
Юха В.М., кл.кіраўнікі
|
Круглы стол “Дзень правоў дзіцяці”
|
10.00
|
32 каб.
|
Мацкевіч А.М.
|
Першынства па валейболу сярод 7А і 7Б класаў
|
16.00
|
Спарт. зала
|
Быкоўская Н.А.
|
30.12.
|
Экскурсійная паездка ў Музей елачных цацак.
|
11.00
|
г.Мінск
|
Марозава І.А.
|
Інсцэніроўка казкі “12 месяцаў”
|
11.00
|
ГПД
|
Янчы Л.М.
|
Сустрэча ў Мінскай раённай Цэнтральнай бібліятэкі “Калядны калейдаскоп”
|
10.00
|
МРЦБ
|
Скрыпка В.С.
|
Першынства 9 класаў по настольнаму тэнісу
|
10.00
|
Спарт. зала
|
Юха В.М.
|
03.01.
|
Конкурс чытачоў “Зіма” (вершы пра зіму)
|
10.00
|
27 каб.
|
Гуцава І.М.
|
Дарц сярод 5-6 класаў
|
12.00
|
Спарт. зала
|
Собаль В.У.
|
04.01.
|
Квэст “Навагодняя MIXтура”
|
10.00
|
Актавая зала
|
Лявіцкая А.Г., Лавіцкая К.В.
|
Майстэрня Дзеда Мароза. Выраб елачных цацак
|
10.00
|
11 каб.
|
Мароз Г.М.
|
Прагляд выхаваўчага фільма па ЗЛЖ
|
10.00
|
36 каб.
28 каб.
23 каб., 21 каб.
|
Шамшорык В.М., Гузняк А.П., Важнік Т.Г., Алімава В.В.
|
Экскурсія ў Мінск “Траецкае прадмесце”
|
11.00
|
г.Мінск
|
Ляшкевіч І.К.
|
Дарц сярод 7-8 класаў
|
12.00
|
Спарт. зала
|
Быкоўская Н.А.
|
05.01.
|
Конкурс плакатаў “Бяспечны Новы год”
|
10.00
|
35 каб.
|
Туміловіч І.Р.
|
Экскурсія “Святочны Мінск”
|
11.00
|
г.Мінск
|
Папко Н.М.
|
Гульневая праграма “Сустрэча напярэдадні Ражства”
|
10.00
12.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Важнік Т.Г., Гузняк А.П.
|
06.01.
|
Прагляд выхаваўчага фільма па ЗЛЖ
|
10.00
|
25 каб.
|
Шлопак Г.У.
|
Абрад калядавання
|
16.00
|
Аг.Міха-
навічы
|
Скрыпка В.С.
|
Гульневая праграма “Сустрэча напярэдадні Ражства”
|
11.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Папкоў В.П., Рэц Л.І., Цімаховіч Т.У.
|