Дата
|
Змест работы
|
Час
|
Месца правядзення
|
Адказныя
|
26.12-10.01
|
Акцыя па зборы макулатуры “Пазбавімся ад непатрэбнага – створым карыснае”
|
на працягу канікул
|
школа
|
Пімашэнка Ю.І., намеснік дырэктара па ВР
|
Заняткі ў аб'яднаннях па інтарэсах
|
згодна з графікам працы
|
школа
|
Педагогі дадатковай адукацыі
|
Індывідуальныя кансультацыі па пытаннях навучання і выхавання вучняў
|
Па запыту
|
школа
|
Служба СППС
|
Кансультацыі настаўнікаў-прадметнікаў
|
згодна з графікам працы
|
школа
|
Настаўнікі-прадметнікі
|
Наведванне сем'яў вучняў з мэтай вывучэння асаблівасцяў сямейнага выхавання
|
згодна з планам
|
Класныя кіраўнікі
|
Удзел у рэспубліканскіх дабрачынных акцыях “Нашы дзеці”, “Цуды на Каляды”
|
26.12.
|
па класах
|
Класныя кіраўнікі, педагог-арганізатар
|
Правядзенне навагодніх ранішнікаў. Сустрэча на Ражство
|
26.12., 28.12.
|
па класах
|
Класныя кіраўнікі, педагог-арганізатар
|
Правядзенне фізкультурна-аздараўленчых і выхаваўча-культурных мерапрыемстваў
|
28.12.
|
Экскурсія “Адкуль нашы продкі бралі адзенне” (I-я класы)
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., класныя кіраўнікі
|
Першынства школы па Піянерболу сярод V-х класаў
|
10.00
|
Спартыўная зала
|
Юха В.М.
|
Гадзіна пытанняў і адказаў “Чаму так бывае?” (аб зімовых з’явах у прыродзе) (IV “А”)
|
10.00
|
каб.12
|
Анішчанка А.В.
|
У майстэрні Дзеда Мароза (IV“В”)
|
10.00
|
каб. 11
|
Шверына І.Я.
|
Віншаванне дзяцей з дзіцячага дома № 7 (V “В”)
|
10.00
|
г.Мінск
|
Нікіфарава А.С.
|
Завочнае падарожжа па краінах свету “Новы год” (VI “Б”)
|
10.00
|
каб.25
|
Шлопак Г.У.
|
Навагодні ранішкін “Сустракай Новы год” (VI “В”)
|
10.00
|
каб.27
|
Папко Н.М.
|
Навагодні ранішкін “Сустракай Новы год” (VI “Г)
|
13.00
|
каб.19
|
Цімафеева А.К.
|
Традыцыі святкавання Новага года ў розных краінах свету” (VIII “А”, VIII “В”)
|
10.00
|
каб.28
|
Важнік Т.Г., Гузняк А.П.
|
Дыспут “Свет прафесій і тваё месца ў ім” (IX “В”)
|
10.00
|
каб.29
|
Каранько І.С.
|
29.12.
|
У майстэрні Дзеда Мароза “Навагодняя паштоўка” (IV“Г”)
|
11.00
|
каб.14
|
Нікалайчук А.В.
|
Конкурс “Залатая скакалка” сярод вучняў 9-11 класаў
|
11.00
|
Харэаграфія
|
Собаль В.У.
|
Выраб карнавальнай маскі (II-я класы)
|
10.00
|
к.11, 12, 13
|
Скапенка Н.І., Папіціч І.П., Серакова К.У.
|
Экскурсія “Адкуль нашы продкі бралі адзенне” (I “Г” )
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Сяргейчык А.М.
|
У майстэрні Дзеда Мароза “Навагодняя паштоўка” (III “А”)
|
11.00
|
каб.16
|
Даніленка І.А.
|
У майстэрні Дзеда Мароза выраб навагодняй цацкі (V “Б”)
|
10.00
|
каб.25
|
Рабянок А.Л.
|
Завочнае падарожжа “Новы год. Традыцыі святкавання” (IX “Б”)
|
10.00
|
каб.210
|
Савіч А.М.
|
Гульні, віктарыны “Сустрэча на Ражство”(ІV “Б”)
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Пятровіч М.І.
|
У майстэрні Дзеда Мароза “Навагодняя паштоўка” (III “Б”, III “В”)
|
10.00
|
каб.15,17
|
Лявіцкая А.Г., Мароз Г.М.
|
У майстэрні Дзеда Мароза выраб навагодняй елкі (V “А”)
|
10.00
|
каб.27
|
Гуцава І.М.
|
Мерапрыемства “Сустракаем Новы год” (IX “А”)
|
10.00
|
каб.33
|
Рэзова С.У.
|
Першынства школы па Піянерболу сярод VI-х класаў
|
11.00
|
Спартыўная зала
|
Быкоўская Н.А. В.М.
|
04.01.
|
Гульні, віктарыны “Сустрэча на Ражство”(VІІ “Г”)
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Пятровіч М.І.
|
Прафілактыка інфекцыйных захворванняў (анлайн) (VIII “А”)
|
10.00
|
анлайн
|
Важнік Т.Г.
|
Пілатэс для ўсіх узроставых груп
|
10.00
|
Харэаграфія
|
Юха В.М.
|
05.01.
|
Гульні, віктарыны “Сустрэча на Ражство”(VІІ “Б”)
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Пятровіч М.І.
|
Гутарка “Голоўныя падзеі 2020 года (IX “А”)
|
|
|
|
Спартландыя сярод VII класаў
|
11.00
|
Спартыўная зала
|
Собаль В.У.
|
06.01.
|
Гульні, віктарыны “Сустрэча на Ражство”(VІІІ “Б”)
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Пятровіч М.І.
|
|
Конкурс “Залатая скакалка” сярод V-VI класаў
|
11.00
|
Спартыўная зала
|
Быкоўская Н.А.
|
08.01.
|
Гульні, віктарыны “Сустрэча на Ражство”(VІІІ “Г”)
|
10.00
|
Музей
|
Леўкавец М.М., Пятровіч М.І.
|
Конкурс “Залатая скакалка” сярод VII-VIII класаў
|
11.00
|
Спартыўная зала
|
Юха В.М.
|
09.01.
|
Прагляд выхаваўчага фільма (VI “В”)
|
10.00
|
каб.27
|
Папко Н.М.
|
Сяброўская сустрэча па Валейболу сярод IX-X
|
10.00
|
Спартыўная зала
|
Быкоўская Н.А.
|